У селі Будище в Черкаському районі відкрили амбулаторію сімейної медицини

У селі Будище в Черкаському районі відкрили амбулаторію сімейної медицини Сьогодні відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Будище Черкаського району.

Як інформують у Черкаській ОДА, це друга новозбудована амбулаторія в Черкаському районі. Раніше вже відкрили подібний лікувальний заклад у Степанківській територіальній громаді Черкаського району, а також у Благодатному Золотоніського району.

– Важливо покращувати якість надання медичних послуг саме у сільській місцевості. Комфортні умови потрібні і пацієнтам, і лікарям. Це ж стосується і санітарних умов в маніпуляційних, оглядових кімнатах. У цих приміщеннях відповідні умови є. Важлива і заробітна плата лікарів, внаслідок реформи вона значно підвищилася, що є додатковою мотивацією. Невід’ємна складова комплексності – мобільність, а саме забезпечення транспортом та дорогами. Якість життя – це якість і медичних послуг. На Черкащині триває ініційований Президентом проект “Велике Будівництво”, комфорт об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури – один із найбільших запитів суспільства, – зауважив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Сімейний лікар амбулаторії Валентин Фіщук відзначає важливість телемедичного обладнання, яке є в амбулаторії. Адже є можливість зв’язатися пацієнту із лікарями найвищої категорії третинної ланки, які можуть дати рекомендації і відпрацювати методику лікування. Крім того є й обладнання для діагностики, яке дозволяє робити електрокардіографію, отоскопію, офтальмоскопію та ін.

У амбулаторії виконали робіт на суму 5, 66 млн грн, зокрема:

– будівельні роботи;

– закупівля технологічного обладнання;

– закупівля медичного обладнання.

Загальна площа – 207,33 кв. м.
16.06.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter