На сесії облради депутати запропонували запровадити в Смілі пряме президентське правління через неспроможність місцевої влади

У Смілі заклади охорони здоров’я мають проблеми з виплатою зарплат медикам. Мова про три лікувально-профілактичні заклади, поліклініки, інші заклади... Отримавши аванс за минулий місяць, вони залишились без грошей. І проблема не в наявності коштів. А в протистоянні міського голови, секретаря, депутатського корпусу. Дві сесії, які відбулися, не вирішили нічого.

Як інформує Прочерк, про це на сесії Черкаської облради повідомив голова Федерації профспілок у Черкаській області Петро Шевченко.

– Ми зустрічалися в п’ятницю з міським головою, колективами. Мала бути вчора сесія, яка б вирішила проблему. На жаль, вчора сесія не відбулася через відсутність кворуму, – сказав Петро Шевченко.

Депутат Іван Далібожак закликав запровадити у Смілі пряме президентське правління.

Депутат Олексій Давиденко сказав, що дав інформацію місцевому органу СБУ, просить втрутитись в ситуацію в Смілі правоохоронні органи, бо «Сміла показала, що не кожна кухарка може керувати».

Голова Черкаської ОДА сказав, що вчора ввечері провів термінову нараду з правоохоронцями щодо Сміли. Голова ОДА побачив у листі від смілян ознаки того, що зарплата не виплачується умисно.
12.06.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter