Медикам Черкас, що працюють з хворими на коронавірус, виплачують 25 % надбавки до зарплати

Черкаським лікарям, які працюють із коронавірусною інфекцією, продовжують виплачувати муніципальну надбавку до заробітної плати. Як інформують у міськраді Черкас, про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський.

Нагадаємо, розмір такої доплати сягає 25 відсотків від окладу. Надбавку з бюджету в Черкасах отримують 243 працівники медичної галузі (із 3-ої міської лікарні швидкої медичної допомоги та міської інфекційної лікарні).

– Працівники лікарень уже отримали надбавку за квітень та травень. На це ми спрямували 367 тисяч гривень, – прокоментував Всеволод Еліадович.

Водночас, за його словами, для працівників міської інфекційної лікарні виплатили одноразову премію – на загальну суму близько 915 тисяч гривень. У квітні лікарі цієї установи отримали по 10 тисяч гривень (за березень), медичні сестри – 8 тисяч, молодші медичні сестри та інші працівники – 4 тисячі гривень.

Запровадили премії й для працівників мобільних бригад консультативно-діагностичної поліклініки, які тестують хворих із підозрою на Covid-19 вдома. Наразі їм виплачено 145 тисяч гривень.

Поза тим, медики в Черкасах отримали додаткову надбавку за рахунок субвенції з державного бюджету – в розмірі до 300 % від посадового окладу. На це спрямували 584,2 тис. грн.
11.06.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter