На Черкащині 521 медпрацівник отримав за травень надбавки за роботу з коронавірусними хворими

На Черкащині 521 медпрацівник отримав за травень надбавки за роботу з коронавірусними хворими За повідомленням Черкаської ОДА, за три весняні місяці медичні працівники, які зайняті в роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, отримали від держави надбавки до заробітної плати. У травні такі доплати нарахували 521 медпрацівнику на 3,3 млн грн, з яких отримали за договорами НСЗУ 2,6 млн грн, інформують в управлінні охорони здоров’я Черкащини.

Загалом почали нараховувати доплати медичним працівникам з березня. Тоді виплати здійснили 311 медичним та іншим працівникам Черкащини, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Загальна сума виплат склала 4,4 млн грн.

Виплату доплат здійснили 161 працівнику комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф», 108 працівникам КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» та 42 працівникам КНП «Уманська міська лікарня».

Сума середньої доплати на 1 працівника КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф» склала12,3 тис. грн, КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» – 14,6 тис. грн, КНП «Уманська міська лікарня» – 19,8 тис. грн.
11.06.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter