У Черкаську обласну лікарню придбали ангіограф за 23, 4 млн грн.

У Черкаську обласну лікарню придбали ангіограф за 23, 4 млн грн.Як інформують у Черкаській ОДА, коштом обласного бюджету у відділення інтервенційної радіології Черкаської обласної лікарні придбали дороговартісне обладнання – ангіограф за 23, 4 млн грн. Також у відділенні провели капітальний ремонт, вартість якого 3,1 млн грн.

Відділенню інтервенційної радіології вже 31 рік, – розповідає головний лікар Обласної лікарні Олександр Дудник. На сьогодні це відділення має потужний діагностичний та хірургічний центр інтервенційної радіології – один із кращих в Україні.

У відділенні проводяться повна діагностика судин:

діагностичні ангіографічні дослідження всіх органів і систем організму, рентгенхірургічні втручання на судинах серця, головного мозку, аорті та її гілках, органах малого тазу, магістральних судинах, кінцівках та ін.

Новий ангіограф розширить діагностику судинних патологій в організмі людини. В обласній лікарні це другий ангіограф, але новий охоплює ширший спектр діагностики.

Придбаний ще у 2004 році попередній ангіограф не відповідав сучасним вимогам, часто виходив із ладу та вже 6 років потребував заміни. Це стало причиною зменшення кількості діагностичних досліджень, рентгенхірургічних втручань та нераціонального використання наявного кадрового потенціалу.

– У 2018 році капітально відремонтували обладнання, однак, технічні характеристики апарату не дозволяли використовувати його на повну потужність та застосовувати сучасні методики, – говорить лікар-хірург Дмитро Почечуєв.

Апарат дозволяє проводити оперативні втручання без залишку рубців, а також, що важливо, реанімаційний період практично відсутній, якщо пацієнт не має інших патологій.
28.05.2020 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter