Черкаська дитяча стоматполіклініка отримала 10 нових стоматустановок

Черкаська дитяча стоматполіклініка отримала 10 нових стоматустановокДесять сучасних стоматологічних установок отримала дитяча стоматологічна поліклініка Черкас, інформують у прес-службі Черкаського МВК. Із січня цього року медичне обладнання повністю запрацювало, і вже допомогло у лікуванні чималій кількості маленьких черкасців. Крім того, у закладі провели ремонт приміщення.
За словами головного лікаря Валентини Беззубенко, більше 30 років взагалі не оновлювалась матеріальна база установи.
– Раніше все ледь витримувало навантаження, тому коли з’явились нові турбінні, повітряні і водні установки, лікарям у зручних кабінетах працювати стало комфортніше. Про пацієнтів годі й говорити. Ми помітили, що після капітального ремонту у нас побільшало відвідувачів, а батьки і наші маленькі пацієнти наголошують на кращій медичній допомозі, – говорить Валентина Беззубенко.
Крім того, для найменших відвідувачів у поліклініці встановили стоматологічне крісло у вигляді іграшки. Воно оснащене монітором, де транслюватимуться мультфільми, щоб відволікати діток від маніпуляцій.
До того ж, у закладі є декілька напрямків: кабінет невідкладної допомоги, ортодонтичний кабінет, безпосередньо лікування зубів.
– У нас в планах розвиток сімейної медицини, адже батьки, які звикають до одного лікаря, бажали б обслуговуватись у нього всією родиною, – каже головний лікар. – Також ми проводитимемо навчання з гігієни порожнини рота, професійного чищення зубів.
19.01.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter