Працівники міськради придбали в Черкаську обласну лікарню засоби захисту

Працівники міськради придбали в Черкаську обласну лікарню засоби захисту Як інформують у міськраді Черкас, півсотні комплектів із водонепроникних костюмів, окулярів та респіраторів FFP3 привезли медичним працівникам Черкаської обласної лікарні, що лікують хворих на COVID-19. Засоби захисту купили на кошти зі заробітної плати працівників міськради.

Перш ніж купувати захисний інвентар, владці радилися із медиками. Також вони привезли в лікарню дезинфікуючі засоби: антисептики (75 літрів) та концентрат для знезараження поверхонь.

«Черкаська обласна лікарня другою після інфекційної приймає на себе хвилю хворих на коронавірус. Ми дякуємо медикам за їхню неоціненну працю під час пандемії та вважаємо своїм обов‘язком допомогти їм. Ми тримаємо зв‘язок з головним лікарем обласної лікарні Олександром Дудником, з яким домовились про співпрацю та допомогу з нашого боку. Оскільки це обласний заклад, ми не можемо допомагати напряму з міського бюджету. Тому низка працівників міської ради направили свою місячну зарплату на боротьбу з епідемією коронавірусу. Частина саме цих коштів пішла на засоби захисту для медичних працівників обласної лікарні. Також, раніше ми направили в лікарню спеціальні рації для постійного зв‘язку між медиками. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми захистимо медичних працівників та разом подолаємо коронавірус» – наголосив заступник міського голови Юрій Ботнар.

Окрім Юрія Ботнара свою заробітну плату на закупівлю засобів захисту віддали секретар міської ради Ярослав Нищик, заступник міського голови Ігор Коломоєць, директор департаменту освіти Сергій Воронов, директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко та інші посадовці.
08.05.2020 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter