У Черкасах помер 76-річний чоловік з COVID-19. В інфекційній лікарні Черкас - 11 інфікованих коронавірусом, - Бондаренко

Як інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, за останню добу в Черкаській інфекційній лікарні помер пацієнт, якого було госпіталізовано з COVID19. Чоловіку було 76 років і він страждав на супутні хронічні захворювання серця, зокрема мав гіпертонію і стент. Подолати пневмонію йому, на жаль, не вдалося. Тому приношу свої співчуття рідним померлого і бажаю швидшого одужання тим хворим, які зараз проходять лікування.

На сьогодні їх у Черкаській інфекційній лікарні з підтвердженим COVID19 11. Ще 4 мають підозру на це захворювання. Важких хворих на разі 4. П‘ятеро пацієнтів лікуються за допомогою кисневих концентраторів. Виписано за останню добу трьох, ще двох планують виписати сьогодні.

На жаль, повністю уникнути летальних випадків від епідемії коронавірусу не можливо, оскільки завжди є люди, які в групі ризику. Тому хочу ще раз наголосити: пом‘якшення карантинних заходів стосується здебільшого молодших та працюючих громадян. Літнім людям і надалі слід обмежувати коло контактів і в разі найменшої підозри на хворобу негайно звертатися до сімейного лікаря.
06.05.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter