Кошова: Важких паціентів з Третьої лікарні переведено в обласну. Переведення триває

Кошова: Важких паціентів з Третьої лікарні переведено в обласну. Переведення триває За інформацією Черкаської ОДА, з Третьої міськлікарні пацієнтів у тяжких станах, зокрема із інсультом, перевели до обласної лікарні. Про це інформує керівниця Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова. Переведення пацієнтів триває.

Наголошує, що пацієнтів можуть переводити лише після отримання результатів ПЛР-досліджень.

На сьогодні медичні працівники повинні сприймати кожного пацієнта як потенційно інфікованого на коронавірус. При цьому використовувати засоби індивідуального захисту: маска, рукавички, окуляри чи щиток, – обов’язкові.

Після отримання позитивних результатів на коронавірус медиків та пацієнтів Третьої міської лікарні УОЗ Черкаської ОДА спрямувало листа до департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради щодо проведення комісійної перевірки закладу. Про результати департамент має повідомити Управління до 30 квітня, – зауважує Лариса Кошова.

Обласний лабцентр МОЗ України у свою чергу листом рекомендував у Третій лікарні на 14 днів ввести обмежувальні заходи. Відповідно профільний департамент Черкаської міськради сьогодні має надати інформацію щодо встановлення чи невстановлення обмежувальних заходів і яких саме.

Тобто рішення про закриття чи незакриття має повноваження ухвалювати виключно департамент Черкаської міськради.

Ми чекаємо на рішення профільного департаменту міста Черкаси. Лише після якого обласне управління зможе відпрацювати нові маршрути пацієнтів в інші лікувальні установи міста та області. До розроблення маршрутів залучимо головних позаштатних фахівців УОЗ за напрямками, зокрема й фахівців екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, що обласна лікарня – в переліку закладів першої хвилі для лікування хворих на коронавірус. Тут лікують пацієнтів із тяжкими формами коронавірусної інфекції із супутніми тяжкими захворюваннями, зокрема з інсультами, інфарктами, із хронічною нирковою недостатністю тощо.
30.04.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter