У Благодатному відкрили другу на Черкащині амбулаторію сімейної медицини

Як інформують у Черкаській ОДА, Сьогодні відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Благодатне Золотоніського району. Тут будуть обслуговуватися пацієнти не лише Благодатного, а й із ближніх сіл, дачних кооперативів. Це друга амбулаторія, яку в цьому році здали в експлуатацію та яка на 100% готова до прийому черкащан.

Із сімейним лікарем на сьогодні підписано більше 2 тисяч декларацій, однак в амбулаторії прийматимуть всіх пацієнтів, які звертатимуться по допомогу.

За словами голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара, важливо покращувати якість надання медичних послуг саме у сільській місцевості.
У Благодатному відкрили другу на Черкащині амбулаторію сімейної медицини

– До липня плануємо здати в експлуатацію ще 16 амбулаторій, а також додатково до кінця року зробити ремонт 21-ій амбулаторії. Для кожної амбулаторії передбачений як мінімум 1 транспортний засіб. 32 автівки ми вже закупили, плануємо ще 25. Важливе питання і телемедицини в сільській місцевості, адже тепер є можливість зв’язатися пацієнту із лікарями найвищої категорії третинної ланки, які можуть дати рекомендації і відпрацювати методику лікування. Крім того зараз в області триває ініційований Президентом проект “Велике Будівництво”, комфорт об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури – один із найбільших запитів суспільства, – зауважив Роман Боднар.
29.04.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter