Головний лікар "Фрезеніус" в Україні Новаковський: Ми цілком підтримуємо медичну реформу та нові правила

Головний лікар "Фрезеніус" в Україні Новаковський: Ми цілком підтримуємо медичну реформу та нові правилаДіалізні центри ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» належать до світової мережі клінік компанії Fresenius Medical Care. Їх понад 4 тисячі по всьому світі, в Україні їх поки що дві - у Черкасах та Чернігові. Клініки працюють за єдиним міжнародним клінічним стандартом, надаючи послуги гемодіалізу людям з хронічною хворобою нирок 5 стадії.

У рамках Програми медичних гарантій, Компанія Фрезеніус Медикал Кер Україна уклала договори з НСЗУ на лікування методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах. Тож український пацієнт зможе отримати лікування безоплатно.

Головний лікар "Фрезеніус" в Україні Володимир Новаківський:

“У своїй роботі ми завжди дотримуємося найвищих світових стандартів та передових методів лікування. Тож були абсолютно готові й до вимог з надання повного спектру послуг амбулаторного гемодіалізу. Уклали договір з НСЗУ і вперше за 10 років роботи в Україні відчули підтримку держави та впевненість у завтрашньому дні, у тому, що наші пацієнти отримають якісну медичну допомогу, а витрати, пов’язані з наданням медичних послуг, будуть сплачені НСЗУ відповідно до укладеного нами договору.

Ми цілком підтримуємо медичну реформу та нові правила. Найпозитивнішим вважаємо те, що тепер заклади усіх форм власності перебувають в однакових умовах. Пацієнт же отримує право обирати медичний заклад, у якому найкраще лікують відповідно до його потреби і вимог. Тепер пацієнти можуть обирати медичний заклад та отримувати лікування, маючи при собі лише направлення на гемодіаліз з встановленим відповідним діагнозом: "N18 Хронічна хвороба нирок” або “N19 Ниркова недостатність неуточнена”, без направлення в конкретний медичний заклад, як було раніше.

З появою нових правил у системі охорони здоров’я з’явилося підґрунтя для конкуренції між медичними закладами за пацієнта. Відповідно кількість закладів, що надаватимуть якісну медичну допомогу зросте. І не лише у нашій галузі, а й у інших”.
27.04.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter