Черкаським медикам, які працюють з інфікованими COVID-19, виплачуватимуть 25 % надбавки, - міськрада Черкас

Черкаським медикам, які працюють з інфікованими COVID-19, виплачуватимуть 25 % надбавки, - міськрада Черкас Як інформують у міськраді Черкас, медикам, які лікуватимуть хворих із лабораторно підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції в Черкасах, виплачуватимуть надбавку до заробітної плати. Її розмір складатиме 25 відсотків від окладу. За це під час сесійного засідання, яке відбулося 10 квітня, висловилося 36 депутатів.

Як розповіла перед початком голосування виконувач обов’язків директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надія Гетьман, на муніципальні премії в бюджеті спрямували близько 3 мільйонів гривень.

Додатково для працівників міської інфекційної лікарні міська влада передбачила одноразові грошові виплати. Лікарі, зокрема, отримають 10 тисяч гривень, медичні сестри – 8 тисяч, молодші медичні сестри та інші працівники – по 4 тисячі.

«Ми щиро вдячні кожному медичному працівнику, котрий у цей важкий для всієї країни й нашого міста час, продовжує працювати, ризикує своїм життям та рятує містян від вірусу, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Водночас, вкотре нагадую про важливість дотримуватися карантинних заходів. Тільки так ми зможемо запобігти поширенню інфекції».

За словами Надії Гетьман, перші виплати медики отримають уже у квітні.
10.04.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter