З резервного фонду Черкас виділені кошти на потреби медичної галузі та Департаменту ЖКК

З резервного фонду Черкас виділені кошти на потреби медичної галузі та Департаменту ЖКК Як інформують у міськраді Черкас, з проханням виділити кошти з резервного фонду для запобігання поширенню на території м.Черкаси гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, звернулися до міської влади департаменти ЖКК та охорони здоров’я та медичних послуг. Ці звернення були розглянуті на засіданні комісії з питань ТЕБНС, яке провів 26 березня заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Зокрема, директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник повідомив про потребу у виділенні 9 млн.600 тис.грн. Ці кошти необхідні на придбання засобів захисту для медичних працівників, антисептичних засобів та медикаментів. Усе це буде спрямовано у 7 стаціонарних медичних закладів Черкас, які потенційно можуть стикнутися із Covid-19.

Директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко зазначив, що для проведення дезінфекції у місті підпорядковуваному йому департаменту потрібно 2 млн грн. На ці кошти планується придбати дезінфікуючу рідину, респіратори, захисні костюми та оприскувачі.

Комісія ухвалила рішення підтримати ці звернення двох департаментів.

«Оскільки потреби, підтримані сьогодні, перевищують суму коштів, наявних нині у резервному фонді (7,5 млн грн.), рішення виконкому буде ухвалюватися в межах наявної суми. Або найближчим часом буде проведене засідання міської ради і збільшено резервний фонд», - зазначив Ігор Волошин.
27.03.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter