У бюджеті Черкас на 2020 рік передбачили понад 6 млн. грн. на закупівлю інсуліну

У бюджеті Черкас на 2020 рік передбачили понад 6 млн. грн. на закупівлю інсуліну Як інформує міськрада Черкас, проект змін до бюджету Черкас на 2020 рік погодили сьогодні під час засідання виконавчого комітету. Тепер за відповідні корективи мають проголосувати депутати.

Як розповіла директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, перерозподіл видатків здійснили в межах наявного ресурсу.

Зокрема, департамент освіти та гуманітарної політики пропонує передбачити в бюджеті Черкас 2,4 млн грн на будівництво спортивного майданчика в 29-їй школі. Роботи триватимуть у межах співфінансування з ДФРР, держава спрямує на цей проект понад 5 млн грн.

Як розповів заступник головного освітянина Богдан Бєлов, кошти, які наразі хочуть спрямувати на облаштування майданчику, вдалося зекономити за рахунок економії оплати енергоносіїв.

Ще понад 6 млн грн заступник міського голови Ігор Волошин запропонував передбачити в проекті змін до бюджету на закупівлю інсуліну для хворих на цукровий діабет.

«Нині, в процесі реформування медичної галузі перед нами постають усе нові та нові виклики, – прокоментував ситуацію міський голова Анатолій Бондаренко. – Ми в жодному разі не можемо стояти осторонь цих проблем і завжди намагатимемось шукати шляхи їх вирішення. Особливо, коли мова йде, без перебільшення про життя людей».

Нагадаємо, під час минулого засідання виконком погодив програму, яка дозволяє забезпечувати цими ліками діабетиків, утім, для її повноцінного функціонування необхідні кошти.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, їх передбачають за рахунок інших медичних програм, ситуація з якими не наскільки критична.

Ще під час виконавчого комітету погодили зміни на ремонти в комунальній галузі.
03.03.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter