У Черкасах знову не вистачає коштів на забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном

У Черкасах знову не вистачає коштів на забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі знову виник дефіцит коштів на забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовним інсуліном. Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, при потребі 4 млн. грн на квартал, на ці потреби з обласного бюджету надійшло лише 2 млн. 173 тисячі.

Усього ж на рік потрібно 14 млн. 608 тис. грн на ці потреби.

«Кошти на цей квартал ми вже фактично вичерпали, тож повідомили про це аптекам. Також ми звернулися в область щодо необхідності додаткової субвенції. Крім того, я підготував службову записку на ім’я міського голови Анатолія Бондаренка, повідомивши про існуючу проблему. У разі необхідності будемо готувати, як і в минулому році, проект «Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2020 рік», розповів головний медик міста.

«Імовірно, що Черкасам знову доведеться самостійно вирішувати питання із забезпечення хворих безкоштовним інсуліном і відшукувати кошти у місцевому бюджеті. Але ми не можемо покинути хворих на цукровий діабет напризволяще. Адже найцінніше – це життя та здоров’я людей!», – говорить Анатолій Бондаренко.
26.02.2020 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter