У Черкасах готується об'єднання наркологічного й психоневрологічного диспансерів та психіатричної лікарні

Як інформують у Черкаській облраді, працівники Черкаського обласного наркодиспансеру розповідають, що наразі в комунальному закладі хочуть нераціонально звільнити працівників, залишивши обслуговувальний персонал і звільнивши велику частку профільних медиків. Також на їхню думку у наркодиспансері неефективно використовують приміщення. Про це розповів лікар Геннадій Соловйов під час особистого прийому громадян, що проводив голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.
У Черкасах готується об'єднання наркологічного й психоневрологічного диспансерів та психіатричної лікарні

Геннадій Соловйов розповідає, що у наркодиспансері на сьогодні матеріально-технічна база не відповідає державним стандартам, тож заклад не може в повній мірі надати кваліфіковану допомогу профільним пацієнтам.

На думку спеціалістів Управління охорони здоров'я Черкаської ОДА, найбільш ефективним кроком в цій ситуації буде оптимізація закладу та об'єднання в один: наркологічного і психоневрологічного диспансерів та психіатричної лікарні.

- Ми розуміємо, що треба налагодити роботу наркодиспансеру, саме тому і постало питання об'єднання. Пацієнти повинні отримувати належну невідкладну допомогу у палаті чи відділенні інтенсивної терапії з відповідним обладнанням. Його наразі має обласна психіатрична лікарня, з якою і плануємо об'єднати наркодиспансер, - повідомила начальниця Управління охорони здоров'я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний зазначив, що зараз йде активне напрацьовування стратегії розвитку цих закладів. А проєкт рішення планують внести вже на найближчу сесію, 6 березня.

- Такий крок дозволить гідно оплачувати роботу фахівців, оскільки до реорганізованого закладу звертатиметься більше пацієнтів, а від цього залежить і фінансування установи. Звісно, рішення про оптимізацію має враховувати і думки працівників, тож всі охочі можуть прийти і подати свої пропозиції до управління охорони здоров’я, - наголосив Анатолій Вікторович.
04.02.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter