Захворюваність на ГРВІ та грип у Черкасах зростає. Поки що - некритично

Захворюваність на ГРВІ та грип у Черкасах зростає. Поки що - некритично Захворюваність на ГРВІ в місті зростає. Про це інформують у міськраді Черкас.

За словами Олега Стадника, про це свідчать дані попереднього тижня – близько трьох тисяч містян звернулися до лікувальних закладів з ознаками ГРВІ, левова частина з них – діти.

І хоча на попередньому тижні загальний показник був на 20 відсотків менше епідеміологічного порогу, ріст захворюваності все-таки спостерігається. Як констатує директор департаменту охорони здоров’я міста, така картина є типовою, коли школярі виходять з канікул.

«Сьогодні наприкінці дня ми матимемо нову статистику за минулий тиждень, можливо, виникне необхідність вживати заходів запобіжного впливу,» - повідомив Стадник. Як зазначив директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, минулої п’ятниці відсоток учнів, що не з’явилися до школи через хворобу, становив 14, 4, тоді як карантин запроваджується при 20 %.

За словами Сергія Павловича, в директорів шкіл є можливість самостійно приймати рішення щодо припинення навчального процесу в окремих класах , щоб не переривати навчальний процес в цілому.
27.01.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter