2020 року дві з половиною тисячі медиків Черкас отримуватимуть доплату розміром у тисячу гривень

2020 року дві з половиною тисячі медиків Черкас отримуватимуть доплату розміром у тисячу гривень За інформацією міськради Черкас, програму місцевих стимулів для медичних працівників міста на 2020 рік затвердив Черкаський міськвиконком.

Як пояснив директор департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Олег Стадник, ця програма передбачає доплату по 1 тис. гривень для 2,5 тисяч медичних працівників Черкас. Для цього, за попередніми підрахунками, у бюджеті потрібно передбачити 38 млн грн.

“Це робиться для того, щоб зупинити масовий виїзд медичних працівників за кордон, щоб вони залишалися у місті”, – пояснив головний медик міста.

Як зазначив Олег Стадник, із цією доплатою середня зарплата медиків у Черкасах зросте із 5,9 тис.грн до 6,9 тис.грн.

«Важливість роботи медичних працівників Черкас важко переоцінити. Проте рівень їхніх зарплат, на жаль, бажає бути кращим. Сподіваюся, що цю програму підтримають депутати на сесії, і відповідні кошти будуть виділені. Це дасть можливість хоч трішки фінансово підтримати наших лікарів», - зазначив заступник міського голови Черкас, куратор медичної галузі Ігор Волошин.
14.01.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter