На роботу фізіотерапевтичних кабінетів у Черкасах в 2020 році потрібно 17 млн. грн.

На роботу фізіотерапевтичних кабінетів у Черкасах в 2020 році потрібно 17 млн. грн. Питання закриття фізіотерапевтичного кабінету у дитячій поліклініці Черкас підняли на засіданні Черкаської міської ради. Як інформують у міськраді Черкас, із зверненням щодо необхідності збереження цього фізкабінету виступив депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Олексій Мельник.

Керівник міської медицини Олег Стадник пояснив, що проблема полягає не лише у закритті одного фізіотерапевтичного кабінету, а у можливості функціонування у Черкасах усіх 12 фізкабінетів. Адже із квітня у державному бюджеті не передбачено коштів на роботу фізкабінетів.

“Щоб у 2020 році фізіотерапевтичні кабінети у Черкасах могли нормально працювати, потрібно у міському бюджеті передбачити на ці потреби 17 млн.грн, або вирішити, що вони переходять на госпрозрахунок. Щодо фізкабінету у другій дитячій поліклініці, то було дано відповідне доручення заступником міського голови Ігорем Волошиним, аби він відновив свою роботу. Тож цей фізкабінет має запрацювати вже сьогодні після обіду. У цьому мене запевнив головний лікар”, – сказав Олег Стадник.
27.12.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter