Черкащани звертаються до Бондаренко з вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності директора міської дитячої лікарні Борисенка за закриття фізіотерапевтичного кабінету

Черкащани звертаються до Бондаренко з вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності директора міської дитячої лікарні Борисенка за закриття фізіотерапевтичного кабінету На поштову скриньку "Провінції" надійшов текст резолюції батьківських зборів дитячої педіатричної амбулаторії КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Ми, батьки неповнолітніх дітей, що обслуговуються педіатричною амбулаторією КПН «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» обурені рішенням директора КНП «Черкаська дитяча міська лікарня» Борисенка В.М. закрити фізіотерапевтичний кабінет дитячої амбулаторії в зимовий період.

11 грудня 2019 кабінет фізіотерапії по вул. Кобзарській, 40 раптово закрили. 10 грудня 2019 представники дитячої лікарні намагалися опломбувати фізкабінет за усним розпорядженням головного лікаря Борисенко В.М. Але батьки втрутились і виявили відсутність підстав для опломбування. Наступного дня працівників фізкабінету перевели на інший кінець міста за адресою : вул. О. Теліги, 4.

Наразі у Черкаській міській раді створено комісію, щоб з`ясувати причини закриття фізкабінету. Адже діти залишились без призначеного лікування. Разом з фізкабінетом припинив працювати і масажний кабінет.

Щомісяця у фізкабінеті діти отримують близько 4000 послуг. Тут призначають лікування простудних захворювань, ортопедичних ускладнень, дерматитів, неврологічних, урологічних захворювань, хірургічних ускладнень. У масажному кабінеті маленькі пацієнти отримують реабілітаційне та профілактичне лікування. На ремонт фізкабінету за останні декілька років було виділено длизько 2 мільйонів бюджетних коштів. Але приміщення з євроремонтом просто закрили.

У дитячій поліклініці по вул. Кобзарській, 40 обслуговується близько 14000 дітей. Це дійсні та потенційні отримувачі мед послуг з масажу та фізіотерапії у своєму районі. Тепер вони залишились без лікування. А добиратися в інший кінець міста з маленькою дитиною, яка лікується, дуже складно та небезпечно для здоров`я дитини. Таким чином, безпідставне закриття фізкабінету ставить під загрозу здоров`я та життя дітей.

Звертаємось до Вас з проханням:

1.Поновити роботу фізкабінету по вул. Кобзарській, 40 з 26.12.2019

2.Головного лікаря дитячої лікарня Борисенка В.М. притягти до відповідальності за позбавлення права дітей отримувати лікувальні послуги без погодження з громадськістю.

3. Створити при департаменті охорони здоров`я Громадську раду представників громадських організацій, які опікуються медичними питаннями.


Резолюція прийнята на батьківських зборах педіатричної амбулаторії 24.12.2019
24.12.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter