Черкаська область повністю забезпечена вакцинами від інфекційних хвороб

Черкаська область повністю забезпечена вакцинами від інфекційних хвороб Як інформують у Черкаській ОДА, в. о. начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Кошова зазначає, що Черкаська область наразі повністю забезпечена імунобіологічними препаратами. Усі вакцини, придбані за кошти державного бюджету, зареєстровані в Україні, безпечні, ефективні та надійні.

Пані Лариса наголошує, що нині питання вакцинації вийшло за межі індивідуального. Це питання безпеки, від вирішення якого залежить здоров’я українців. Медична реформа охорони здоров’я, яка відбувається в Україні й на Черкащині зокрема, передбачає комплекс заходів, спрямованих на підвищення вакцинації серед населення, її засобів та створення системи нагляду за інфекційними хворобами.

Нагадаємо, 27 листопада 2019 року на засіданні Уряду схвалили Стратегію розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яких можна запобігти проведенням імунопрофілактики на період до 2022 року.

Як зазначає фахівчиня Управління, медичні працівники області докладають значних зусиль для досягнення високих рівнів охоплення щепленнями дітей:

– Так, за 10 місяців нинішнього року щеплень проти дифтерії, кашлюку, правця дітей віком до 1 року виконали на 71,6%, в Україні – 66,8%; проти поліомієліту (діти до 1 року) – на 67,6%, в Україні – 66,5%; проти кору (діти 1 рік) – на 72,8 %, в Україні – 77,5%.
05.12.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter