Майборода: Через бюрократичну тяганину черкаські інваліди не отримують життєвор необхідні медикаменти

Майборода: Через бюрократичну тяганину черкаські інваліди не отримують життєвор необхідні медикаменти Помічник депутата Черкаської облради, депутат цієї ж облради кількох скликань Любов Майборода оприлюднила звернення до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з приводу труднощів, які виникають у найбільш вразливих категорій населення під час придбання ліків.

- До мене надходять чисельні звернення інвалідів І та ІІ групи у зв`язку з неможливістю отримати медикаменти по пільговим рецептам в аптеках міста Черкаси через відсутність фінансування з міського бюджету, - пише Л. Майборода.

- Протягом листопада 2019 року 5,5 тисяч інвалідів, які мають важкі хронічні захворювання – епілепсію, хворобу Паркінсона, орфанні захворювання не можуть отримати життєво необхідні препарати.

26.10.2019 департамент охорони здоров`я та медичних послуг Черкаської міської ради направив пропозиції щодо перерозподілу видатків по галузі «охорона здоров`я» та виділення 150 тис. грн. на забезпечення інвалідів пільговими медикаментами. Проте до цього часу питання не вирішено.

Через бюрократичну тяганину міськвиконком та депутати міської ради станом на 02.12.2019 пропозиції департаменту не розглянули. Хронічно хворі люди, переважно пенсійного віку, зазнають моральних принижень та загрозу життю.

Прошу Вас вжити організаційні заходи щодо розгляду питання та прийняття рішення про забезпечення інвалідів пільговими медикаментами Черкаським міськвиконкомом та сесією міської ради.
02.12.2019 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter