У I-й міській лікарні Черкас встановили дизельну електростанцію

У I-й міській лікарні Черкас встановили дизельну електростанціюУ разі вимкнення електроенергії у Черкасах – реанімаційне, операційне, ендоскопічне відділення, апарати штучного дихання, рентген у Першій міській лікарні працюватимуть без збоїв. За інформацією Черкаського МВК, на території медичного закладу встановили дизельну електростанцію.
– Завдяки електростанції лікарня забезпечена резервним джерелом живлення у випадку аварійних ситуаціях, – говорить директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. – Така ж установка вже змонтована у Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги, у пологовому будинку. У міській дитячій лікарні використовують дизельну станцію бомбосховища.
Як зазначає директор Першої міської лікарні Тимофій Тронц, електроенергію вимикають один-два рази на рік. Раніше у таких ситуаціях хворих рятували у ручному режимі. Наприклад, здійснювали штучну вентиляцію легень.
– Електростанція, яка розташована на території закладу, вже пройшла перший запуск, – говорить Тимофій Тронц. – Під час аварій вона спрацьовуватиме автоматично. Такі станції – це необхідність для всіх лікарень.
На дизельну електростанцію було спрямовано 800 тисяч гривень.
25.12.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter