26 та 28 листопада в Черкасах безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ

За інформацією Управління охорони здоров’я Черкащини, 26 та 28 листопада кожен черкащанин може долучитися до проведення акції «Європейський тиждень тестування на ВІЛ». Цей захід щорічно проводиться під егідою UNAIDS і має на меті привернути увагу громадськості до питань протидії ВІЛ/СНІДу та популяризувати серед населення процедуру тестування на ВІЛ.

Акція «Європейський тиждень тестування на ВІЛ» проходитиме:

26 листопада з 10:00 до 15:00 в медичному кабінеті Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості»;

28 листопада з 09:30 – протягом дня в першому корпусі (ауд. 104) Черкаського державного технологічного університету.

Перед тестуванням відвідувачі заходу матимуть можливість отримати інформацію про ВІЛ-інфекцію та шляхи її передачі; оцінити з фахівцем свій ризик інфікування ВІЛ та розглянути можливість його зниження; отримати інформацію про заклади, де можна отримати іншу допомогу.

Тестування на ВІЛ безкоштовне та конфіденційне. У разі використання швидких тестів, аналіз на ВІЛ буде готовий за 15 хвилин: підготовка та забір крові з пальця (до 5 хв.); очікування результату (10 хв.).

Тестування на ВІЛ є доступним для всіх жителів. Бажаючі можуть пройти безкоштовне тестування в будь-якому лікувально-профілактичному закладі області.
25.11.2019 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter