У Мошнах зволікають з ремонтом системи теплопостачання в районній лікарні

Як інформують у Черкаській районній раді, днями голова районної ради Олексій Собко спільно з заступником голови райдержадміністрації, головою постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики Петром Коренюком, за участю депутатів районної ради Олександром Муцалхановим, Володимиром Шимановським та Мошнівським сільським головою Богданом Шкарбутою провели робочу поїздку до комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради.
У Мошнах зволікають з ремонтом системи теплопостачання в районній лікарні

Основною метою робочої поїздки було ознайомлення на місці зі станом підготовки закладу до опалювального сезону та конкретної ситуації щодо ходу робіт з капітального ремонту зовнішніх мереж теплопостачання на території лікарні с. Мошни.

На початку зустрічі головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради Любов Іващук ознайомила зі станом робіт безпосередньо на території лікарні.

З огляду було виявлено, що із запланованих робіт, відповідно до проекту було лише розкопано стару мережу теплопостачання та завезено відповідні труби довжиною 736 метрів. Інші роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією, не проведені.

На запитання керівництва району та депутатів районної ради, чому на сьогодні склалася така проблемна ситуація з капітальним ремонтом зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни головний лікар Любов Іващук переадресовувала ці запитання до керівника приватного підприємства Будівельно-Виробничої Фірми «Черкаси» Олександра Кравцова, з яким вона спілкується чи не щоденно а той лише на словах обіцяє виконувати роботу.

Під час детального та широкого обговорення проблеми учасниками робочої поїздки розглянуто варіанти виходу з ситуації, що склалася.

За підсумками робочої поїздки головою районної ради Олексієм Собком дано відповідні доручення відповідальним особам, які мають укласти конкретний графік закінчення ремонтних робіт, підписаний сторонами договору підряду № 3 від 11 грудня 2018 року.

За вирішенням зазначеної проблеми буде здійснюватися контроль.
20.09.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter