Комісія Черкаської облради рекомендує призначити Ірину Косенкову директором обласної психіатричної лікарні

Комісія Черкаської облради рекомендує призначити Ірину Косенкову директором обласної психіатричної лікарні  Як інформують у Черкаській облраді, 12 вересня відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради».

Членами цієї комісії, крім посадовців обласної ради, які згідно службових обов’язків курують цей напрямок роботи, були представники громадських організацій та представники цього підприємства. Окрім членів комісії на засіданні був присутній Президент Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація транзакційного аналізу» Сергій Мордюшенко.

До участі в конкурсі на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради» подала заяву Ірина Косенкова, яка нині виконує ці обов’язки.

Відповідно до вимог конкурсу, Ірина Володимирівна має відповідну вищу медичну освіту, стаж роботи на керівних посадах понад 10 років та з 2000 року працює заступником головного лікаря з медичної частини у цій лікарні.

Як і передбачають умови конкурсу, кандидатка на посаду презентувала членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунального некомерційного підприємства.

За результатами обговорення і голосування переможцем конкурсу обрано Ірину Косенкову та рекомендовано на чергову сесію обласної ради внести питання щодо її призначення на посаду директора.
13.09.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter