12 вересня в Черкаській філармонії відбудеться тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення»

12 вересня в Черкаській філармонії відбудеться тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення»12 вересня в м. Черкаси за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а також Департаменту охорони та медичних послуг Черкаської міської ради та Департаменту охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Наукова тренінг-програма представлена одноденним курсом лекцій під час якого провідні вчені-медики будуть ділитися досвідом та інформацією щодо актуальних в Україні питань медицини. Запропоновані теми: менеджмент подагри, предіабет у практиці сімейного лікаря, хвороби нирок, профілактика атеросклерозу, артеріальна гіпертензія, болі в спині, вегетативна дисфункція, згущення жовчі та багато інших значних тем. Програма націлена ознайомити лікарів м. Черкаси та Черкаської області із факторами ризику розвитку захворювань, поширити знання про їх виявлення і вміння застосовувати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Режим діалогу, в якому будуть проходити лекції дозволить учасникам тренінгу не тільки отримати важливу інформацію щодо захворювань від медичних науковців, а й поспілкуватися з ними. Практична частина заходу вбачає безкоштовний кабінет вимірювання для всіх бажаючих. Серед аналізів: вимірювання рівня цукру у крові, діагностика щільності кісткової тканини, УЗД колінних суглобів.

Організатори тренінг-програми - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» вбачають на меті привернути увагу лікарів та громадськості в цілому до власного здоров’я через здоровий спосіб життя, акцентувати увагу суспільства на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях, запобігання їх розвитку та контролю вже наявних хвороб, а також поліпшення якості життя пацієнтів з хронічними захворюваннями.
10.09.2019 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter