Черкаський онкодиспансер отримав новий компьютерний томограф

Новий комп’ютерний томограф віднині працюватиме в Черкаському обласному онкологічному диспансері. 128-зрізний апарат з родини Philips отримав заклад вчора, повідомив головний лікар обласного онкодиспансеру Віктор Парамонов. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Аби закупити нове обладнання, обласна адміністрація та рада провели спільну роботу та спрямували з бюджету Черкащини 24,3 млн грн. Новий апарат замінить старий КТ, який працює в диспансері уже понад 15 років.
Черкаський онкодиспансер отримав новий компьютерний томограф

– Новий сучасний КТ дозволить нам проводити більш якісні обстеження пацієнтів, – пояснює Віктор Парамонов. – Раніше в онкодиспансері використовувався 2-х зрізний КТ, який зараз уже не відповідає вимогам щодо стандартів обстеження. Втім, не зважаючи на вік апарата, вирішили не списувати його, а застосовувати для проведення топомометрії пацієнтам центру радіаційної онкології. Тепер пацієнтам для отримання променевої терапії розмітку виконуватимуть безпосередньо у відділенні. Це ж сприятиме і зменшенню черги на КТ-дослідження.

У закладі найвища поміж усіх лікувальних установ області хірургічна активність, оперують понад 90 % хворих хірургічних відділень. Щороку виконують близько 5 тис. оперативних втручань. Загалом щорічно в області реєструють майже 5 тис. нових випадків захворювання на рак. На диспансерному обліку перебуває 40 тис. онкохворих. Щороку в стаціонар госпіталізують близько 14 тис. пацієнтів, із яких близько 40% жителі сільської місцевості.
15.08.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter