Динаміка підписання декларацій з лікарями Черкаських міських ЦПМСД №2 і №3

Національна кампанія з вибору лікаря стартувала у місті Черкаси 2 квітня минулого року. На підставі статистичної звітності НСЗУ по зростанню кількості підписаних декларацій у межах Центрів первинної медико-санітарної допомоги ми проаналізували динаміку підписання декларацій з лікарями Черкаських міських ЦПМСД №2 і №3 у період з липня 2018 року по травень 2019 року.

Комунальне некомерційне підприємство «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» є закладом охорони здоров’я, що надає первинну медико-санітарну допомогу фізичним та юридичним особам. Підприємство утворено за рішенням Черкаської міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», шляхом зміни найменування (колишнє найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Друга Черкаська міська поліклініка Черкаської міської ради»).

Основною метою діяльності Черкаського ЦПМСД №2 є реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я без мети одержання прибутків, що передбачає проведення заходів, спрямованих на:
Динаміка підписання декларацій з лікарями Черкаських міських ЦПМСД №2 і №3

• забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною ПМСД за рахунок коштів бюджету та інших джерел, незаборонених законодавством України;

• забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.

Медичні послуги у Черкаському міському ЦПМСД №2 отримують понад 51 тисяча жителів. За останніми даними Головного управління статистики Черкаської області, середня кількість постійного населення міста Черкаси у січні-березні 2019 року складає 274 529 осіб. З огляду на це, дослідники визначили відсотковий показник охоплення населення лікарями Черкаського міського ЦПМСД №2. Станом на травень 2019 року підприємство надає медичні послуги майже 19 відсоткам громадян.

Трохи менше у відсотковому співвідношенні жителів міста має Третій Черкаський ЦПМСД – 13 відсотків. Спираючись на дані Головного управління статистики, дослідники визначили, що станом на травень 2019 року Центр надає медичні послуги 36 656 громадянам.

Марія Мигаль
13.08.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter