Маньківська райрада проголосувала за створення КНП «Маньківська центральна районна лікарня»

Маньківська райрада проголосувала за створення КНП «Маньківська центральна районна лікарня»Минулого тижня відбулося пленарне засідання чергової сесії Маньківської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Світлана Лещенко.

Про створення комунального некомерційного підприємства «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної ради Черкаської області та про Районну програму вдосконалення надання вторинної медичної допомоги населенню Маньківського району на 2019-2021 роки присутнім доповів головний лікар Маньківської ЦРЛ; голова комісії з реорганізації Маньківської ЦРЛ Юрій Кулик. У своєму виступі Юрій Миколайович зазначив, що основною метою створення даного підприємства є надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Маньківського району, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Депутатами схвалено структуру та граничну чисельність КНП «Маньківський центр первинної медико – санітарної допомоги» та, з метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню району і підвищення рівня надання первинної медичної допомоги, внесено зміни до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маньківському районі, а також до програми підтримки районного КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2021 роки. з цих питань поінформувала присутніх директор КНП «Маньківський центр ПМСД» Юлія Клясна.
12.08.2019 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter