У Третій міській лікарні Черкас придбають нове обладнання для операційної

У Третій міській лікарні Черкас придбають нове обладнання для операційної Як інформують у міськраді Черкас, відповідно до розпорядження Кабміну, Черкаси отримали субвенцію в сумі 2 млн грн. для придбання С-арки (електронно-оптичного перетворювача) в операційну Третьої міської лікарні. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник.

Сприяв виділенню коштів народний депутат 8-го скликання Олег Петренко. Як розповів Олег Михайлович, с-арка являє собою рентген-систему, яка дасть можливість медикам проводити операції в реальному часі. Тобто, якщо раніше треба було спочатку зробити рентген, а вже потім проводити хірургічне втручання, то нове обладання дасть змогу робити це безпосередньо в ході операції. При цьому така установка є мобільною.

Нагадаємо, одним з пріоритетів черкаської влади, зокрема, міського голови Анатолія Бондаренка, є як оснащення черкаських лікарень сучасним обладнанням, так і ремонти в лікарняних закладах. Так, лише на закупку сучасного обладнання в черкаські лікарні в бюджеті на 2019 рік заплановано близько 50 мільйонів гривень.
09.08.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter