У Черкасах пройшла акція "Здай кров - врятуй життя"

У Черкасах пройшла акція "Здай кров - врятуй життя"Як інформують у відділі інформаційно-комунікаційної роботи управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації, 2-3 серпня в Черкасах було організовано акцію «Здай кров – врятуй життя!» за участі ГО «Українська асоціація мотоциклістів» жінок-райдерів Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR). Ця акція відбулася за підтримки діяльності проекту «Донор UA» та популяризації донорського руху в Україні для регулярного поповнення банку крові потребуючим постраждалим внаслідок ДТП.

З цією метою на базі комунального закладу «Черкаська обласна станція переливання крові» Черкаської обласної ради ГО «Українська асоціація мотоциклістів» разом з мотоклубом «NIGHT BIRDS» (Нічні птахи) провели цю акцію в рамках мотофестивалю «Дорога на Січ».

За її підсумками здали кров 50 байкерів, які прибули на Черкащину з різних куточків України. Більшість із них вперше стали донорами. Благодійна акція мотоциклістів-байкерів у Черкасах пройшла вперше.

У наступному році планується провести подібний благодійний захід.
08.08.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter