У Золотоніській лікарні завершено капремонт пологово-гінекологічного відділення

Два роки відбудови та понад сім мільйонів інвестованих коштів – у Золотоніській районній багатопрофільній лікарні завершили капітальний ремонт та обладнання частини пологово-гінекологічного відділення. Відсьогодні тут уже готові приймати пацієнток. Як інформують у Черкаській ОДА, у день відкриття оглянув відділення перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.
У Золотоніській лікарні завершено капремонт пологово-гінекологічного відділення

Задумалися над ремонтом пологово-гіненкологічного відділення у Золотоноші декілька років тому, розповідає головний лікар Золотоніської РБЛ Сергій Приймак. Відтоді, співпрацюючи на усіх рівнях, вдалося реалізувати такий масштабний проект. Тут утеплили та замінили покрівлю, водопостачання й водовідведення, вентиляцію, а головне – встановили клімат-контроль. Окрім того, відремонтували операційний блок та частину кімнат пологового відділення, палату-ізолятор, ординаторську кімнату, маніпуляційну, кімнату відпочинку медперсоналу, створені комфортні умови перебування в індивідуальних пологових залах, палаті інтенсивної терапії тощо.
У Золотоніській лікарні завершено капремонт пологово-гінекологічного відділення

Загалом на капремонт спрямували 7 млн 159 тис. грн коштів з обласного й районного бюджетів, Держфонду регіонального розвитку. Зокрема йдеться про 5 млн 124 тис. грн з державного бюджету, ще 2 млн 35 тис. грн – з обласного. На понад мільйон з районного та держбюджетів докупили обладнання.
– Ремонти, обладнання, обмеблювання – все це має вплив на якість надання медичних послуг нашим породіллям, – відзначає головний лікар. – За останні десятиліття – це наймасштабніший ремонт, який вдалося провести завдяки співпраці на всіх рівнях, і результат якого бачимо. Приємно надавати послуги в такому відділенні, лікувати. Так само як, певен, й отримувати допомогу при народженні в нас. І ті, хто зараз їздить народжувати в Черкаси, Драбів чи Чорнобай, будуть обирати нашу лікарню.
У Золотоніській лікарні завершено капремонт пологово-гінекологічного відділення

Наразі лікарня готова стати окружною. Для цього має всі необхідні потужності. Відкриття пологового відділення – ще одна з основних виконаних умов, аби лікарня запрацювала в новому статусі.
02.08.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter