Уманській ЦРЛ вручили нове медичне обладнання

Як інформують у Черкаській облраді, днями за участі голови районної ради Оксани Супрунець, голови райдержадміністрації Євгенія Данченка, депутатів районної ради Володимира Мальченка, Сергія Войченка, Бориса Пахолюка, головного лікаря ЦРЛ Інни Добрянської відбулося офіційне вручення нового медичного обладнання травматологічному відділенню. Це - шейверна система, за допомогою якої проводяться артроскопічні оперативні втручання.
Уманській ЦРЛ вручили нове медичне обладнання

Завідуючий травматологічним відділенням, депутат обласної ради Валентин Судакевич відзначив, що за рік в ЦРЛ проводиться близько півсотні операцій на суглобах. Із новим обладнанням вони стануть ще більш ефективними.

На придбання апарату з районного бюджету виділено 250 тисяч гривень. Депутати районної ради завжди одностайно ухвалюють рішення, що стосуються придбання обладнання для закладів медицини району.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх стала інформація Валентина Судакевича про придбання нової параформалінової камери для травматологічного відділення ЦРЛ, що придбана за фінансової підтримки керівника ТОВ «Прометей» Володимира Мальченка.
29.07.2019 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter