У Черкасах зареєстровано 499 хворих на гепатит В та 1798 таких, що хворіють на гепатит С

У Черкасах зареєстровано 499 хворих на гепатит В та 1798 таких, що хворіють на гепатит С За інформацією міськради Черкас, щорічно, 28 липня, у світі відзначають Міжнародний день боротьби з гепатитом, який має на на підвищення обізнаності про це захворювання, об'єднує громадські та благодійні організації, пацієнтів, медичних працівників, владу, промисловість і громадськість в рішучих діях по підвищенню значимості боротьби з вірусними гепатитами в усьому світі. В 2019 році він проходитиме під гаслом “Знайдемо втрачені мільйони (Find The Missing Millions)” ціллю якого буде підвищення рівня інформованості серед населення, покращення діагностики, полегшення доступу до медичної допомоги, так як близько 70% людей, що живуть з вірусним гепатитом, до сих пір не знають про свій діагноз.

Як інформує лікар-інфекціоніст КНП « Черкаська міська інфекційна лікарня» Тищук Б.М., у Черкаській області на базі КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня” функціонує гапатологічний кабінет, який веде реєстр хворих, що мають вірусний гепатит В і С, займається призначенням лікування пацієнтам за кошти державного бюджету та здійснює нагляд за такими пацієнтами.

На початок червня цього року в реєстрі хворих перебуває 499 осіб, що мають гепатит В та 1798 осіб, що мають гепатит С, а також 50 осіб, що мають гепатит В+С. В 2019 році гепаталогічним кабінетом було отримано 58 курсів противірусного лікування за бюджетний кошт (препарати; “майгеп”+”майдекла”; “вільвіо”+”вірелакір”) та 24 курси гуманітарної допомоги (препарат “епклюза”) для лікування гепатиту С. Також було отримано 224 таблетки препарату “зефікс” для лікування гепатиту В. На лікарських консиліумах було оглянуто і призначено лікування 82 хворим. Також в найближчому часі очікується отримання курсів лікування для пацієнтів, що мають хронічний гепатит С у кількості: 67 курсів препарату “ледвір” та 61 курс препарату “майхеп ALL”.
25.07.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter