У Черкасах зафіксовано 230 випадків кору

230 випадків кору зафіксували лікарі в Черкасах. Як інформують у міськраді Черкас, про це йшлось під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де серед питань присутні розглянули ситуацію із захворюванням на кір у Черкасах та заходи щодо імунізації населення.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олега Стадника, у Черкасах останнім часом має місце нестійка епідемічна ситуація. Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває некерованого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності, зменшення міжепідемічного періоду. Особливе занепокоєння викликає захворюваність на кір.

За 6 місяців 2019 року у м. Черкаси зареєстровано 230 випадків кору, 97 з яких діти від 0-17 років.

За 6 місяців 2019 року летальних випадків від кору у м. Черкаси не зареєстровано.

Станом на 1 липня цього року охоплено щепленнями проти кору, паротиту і краснухи дітей по м. Черкаси становить:

У Черкасах зафіксовано 230 випадків кору


За час спалаху кору в 2019 році провакциновано дорослих із залишків вакцини, яка була закуплена за кошти державного бюджету попередніх років - 1398 осіб.

Забезпечення вакциною для профілактики кору, паротиту і краснухи в 2019 році:

У Черкасах зафіксовано 230 випадків кору


На початку посиленої імунізації темпи проведення щеплень проти кору були до 750 щеплень на тиждень, наразі 90 кількість щеплень становить на тиждень через канікули у школярів та відпустки медичних працівників.

У зв’язку з тим, що незважаючи на проведення із 2017 року систематичних додаткових заходів з імунізації проти кору дитячого населення, захворюваність на кір залишається високою, зберігається ризик продовження та посилення спалаху кору в України, де залишається когорта дітей та молодих дорослих, які не отримали планові щеплення в попередні роки.
23.07.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter