У лікарнях та поліклініках Черкас віднині заборонено приймати благодійні внески

У лікарнях та поліклініках Черкас віднині заборонено приймати благодійні внески Як інформують у міськраді Черкас, щойно виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення щодо заборони отримання благодійної допомоги у грошовій формі закладами охорони здоров’я комунальної форми власності міста Черкаси.

Таке категоричне обмеження стосується винятково пацієнтів та членів їх родин, з яких віднині в закладах охорони здоров’я комунальної форми власності міста заборонено збирати кошти у будь-якій формі (готівковій, безготівковій) у вигляді благодійних (добровільних) внесків.

Тоді як, враховуючи норми українського законодавства «Про благодійну діяльність та благодійні організації, а також – відповідне рішення Конституційного Суду, благодійні внески у грошовій формі можуть надаватися благодійниками, які є суб’єктами господарської діяльності.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олега Стадника, якщо благодійником конкретні цілі використання коштів не визначено, шляхи спрямування благодійного внеску визначаються керівником закладу, відповідно до першочергових потреб, пов'язаних винятково з основною діяльністю закладу.

Під час обговорення проекту рішення члени виконкому висловили одноголосну підтримку, наголошуючи на його актуальності, зважаючи на подібні скарги від жителів Черкас.
16.07.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter