З початку року на Черкащині зафіксовано 713 випадків кору

З початку року на Черкащині зафіксовано 713 випадків кору Низку превентивних заходів щодо поширення кору затвердили в ОДА. Це відбулось під час проведення під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як інформують у Черкаській ОДА, в області останнім часом – нестійка епідемічна ситуація. Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію має некерований характер, про що свідчить чергування періодів підйому та спаду захворюваності, зменшення міжепідемічного періоду. Особливе занепокоєння викликає захворюваність на кір.

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з початку року на кір захворіло понад 54 тис. осіб, із них більше 28 тисяч дітей. Загалом в Україні від ускладнень кору померло 18 громадян.

Відповідно в області зареєстрували в цілому 713 випадків кору, 261 з яких діти до 17 років. За 2018 рік та станом на 27.06.2019 летальних випадків від кору в Черкаській області не реєстрували.

Серед захворілих на кір – невакцинованих 70,3%. З вересня 2017 року, у зв’язку зі спалахом кору в Україні почалася додаткова імунізація дітей згідно з рішенням оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я України.
08.07.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter