Черкаській міській дитячій лікарні за кошти бюджету придбали нове обладнання

Ще одне дитяче життя днями було врятовано у Черкаській міській дитячій лікарні, куди у терміновому режимі доправили маленького пацієнта у критичному стані. Як інформують у міськраді Черкас, це стало можливим завдяки професійним зусиллям лікарів та новому обладнанню для відділення анестезіології та інтенсивної терапії, придбаному за кошти міського бюджету.
Черкаській міській дитячій лікарні за кошти бюджету придбали нове обладнання

Заступник міського голови Людмила Бордунос завітала до Черкаської міської дитячої лікарні, оглянувши вже встановлені апарат штучної вентиляції легень, біохімічний аналізатор, дозатор лікувальних речовин. На часі – доставка та монтаж аналізатору газів крові. На усі це життєво необхідне, в буквальному розумінні, обладнання цьогоріч міська влада за сприянням депутатського корпусу виділила 1,8 мільйонів гривень.

Людмила Бордунос наголосила, що здоров’я і життя дітей є найпершим напрямком, куди потрібно спрямовувати кошти.

Головний лікар Черкаської дитячої лікарні Володимир Борисенко від імені усіх маленьких пацієнтів, їх батьків, рідних і лікарів подякував такій допомозі закладу.

Заступник директора з медичної частини Черкаської міської дитячої лікарні Людмила Авраменко розповіла, що левова частина обладнання, на якому працюють лікарі закладу – вкрай застаріле та зношене. На сьогодні є потреба у придбанні автоклаву для стерилізації, гемоаналізатору, бактеорологічного аналізатора, УЗД апарату, рентген апарату. Тож сподівається на подальшу підтримку закладу.
03.06.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter