Тарас Висоцький проінсектував будівництво сімейних амбулаторій в Уманському й Монастирищенському районах

Як інформують у Черкаській ОДА, в області триває будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У кількох населених пунктах низки районів, ОТГ вже звели стіни. Поміж таких с. Дмитрушки на Уманщині. Тут сьогодні оглянув хід будівельних робіт перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький.
Тарас Висоцький проінсектував будівництво сімейних амбулаторій в Уманському й Монастирищенському районах

– Ще буквально місяць тому тут була пуста земельна ділянка. А вже незабаром буде діюча, укомплектована сучасним обладнанням амбулаторія, – написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook Тарас Миколайович.

Посадовець відвідав і с. Розсішки на Христинівщині.

На земельній ділянці, де наразі будують амбулаторію, заклали фундамент та зводитимуть стіни, каже Тарас Висоцький й додає:

– Ми сподіваємося вже до кінця літа ввести в експлуатацію тутешню амбулаторію. Загалом же в Христинівці відповідально поставились до вирішення питання про медичне обслуговування місцевих жителів. Тут справжнє медмістечко. Адже в одному місці працює днями відкритий сучасний центр первинної медико-санітарної допомоги з сімейними лікарями, а також центральна районна лікарня, де надають амбулаторно-поліклінічну допомогу та лікують в умовах стаціонару. І це досить зручно. У приміщеннях роблять ремонти, оновлюють обладнання. Усе для того, аби люди сповна відчули якість та доступність медичних послуг.

Перший заступник також оглянув хід робіт в с. Тальянки на Тальнівщині.

Нагадаємо, 23 амбулаторії побудують в області, 12 із них – на території об’єднаних територіальних громад. В амбулаторія сімейної медицини буде необхідне обладнанням для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України.
29.05.2019 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter