У Черкасах частину вулиць оголошено територією, неблагополучною по сказу

У Черкасах частину вулиць оголошено територією, неблагополучною по сказу Випадок сказу, який днями трапився у житловому масиві по вулиці Грушевського, розглянули цього тижня члени постійної надзвичайної протиепізоотичної комісіії Черкаської міської ради під головуванням заступника міського голови Людмили Бордунос.

Як повідомили у Черкаському міському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в області, за словами потерпілої, безпритульну кішку вона підгодовувала уже давно. Того дня чотирилапа стала жертвою нападу зграї вуличних собак.

Коли жінка намагалася надати допомогу травмованій тварині, та її покусала і подряпала. Кішку відвезли до ветеринарної лікарні, де вона загинула. Результати експертизи показали, що чотирилапа була хвора на сказ.

Фахівці Міської державної лікарні ветеринарної медицини в м. Черкаси негайно сповістили про це опікунку хворої тварини. Жінка уже звернулася по медичну допомогу.

У зв’язку з виявленням захворювання на сказ, Черкаським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в області разом із фахівцями державної ветеринарної медицини проведено комплексне епізоотичне та епідеміологічне обстеження осередку сказу. В результаті встановлено, що ймовірним джерелом інфекції є хвора на сказ дика тварина.

У зв’язку з вказаними обставинами, члени постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії Черкаської міської ради ухвалили рішення оголосити неблагополучною по сказу територію: частину мікрорайону «Соснівський», яка обмежена вулицями Б. Вишневецького, Святотроїцькою, Надпільною та частиною залізничної колії зі сторони вулиці Одеської.

А також – загрозливою по сказу зону: частину мікрорайону «Соснівський», яка обмежена вулицями Грушевського, О. Дашкевича, Надпільною та частиною залізничної колії зі сторони вулиці Одеської. Крім цього, затверджено план першочергових заходів з локалізації та ліквідації осередку сказу тварин в м. Черкаси.
17.04.2019 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter