У Христинівському районі триває будівництво амбулаторії сімейної медицини

Як інформують у Черкаській ОДА, на Христинівщині, як і в низці інших районів області, побудують амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Зокрема в с. Розсішки. Про це інформує Христинівська райдержадміністрація. Стан тамтешнього будівництва перевірив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. Спільно з головою райдержадміністрації Людмилою Денисюк та її першим заступником Володимиром Валюком, сільським головою Галиною Паламарчук та головним лікарем Центру ПМСД Ольгою Калініною обговорили механізм реалізації проекту, основні аспекти будівництва амбулаторії.

Нагадаємо, будівництво амбулаторій запланували за ініціативи Президента України в межах медичної реформи.
У Христинівському районі триває будівництво амбулаторії сімейної медицини

– Маємо забезпечити надання якісних медичних послуг людям, які проживають у сільській місцевості, – зазначив перший заступник голови ОДА. – Це не лише первинна медична допомога, а й професійна консультативна допомога другого рівня. Насамперед там повинні бути сучасно облаштовані приміщення, забезпечені необхідним переліком медичного обладнання, зокрема з телекомунікаційними можливостями.

Як повідомляють в РДА, кошторисна вартість об’єкту «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини – будівництво» становить близько 6 млн грн на умовах співфінансування з місцевим бюджетом. Водночас керівниця району Людмила Денисюк зазначила, що для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з державного бюджету виділили субвенцію обсягом в 5 млрд грн, за рахунок яких по всій країні реалізують проекти будівництва нових лікувальних закладів та амбулаторій у сільській місцевості.
10.04.2019 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter