61-річному черкащанину Володимиру Следю потрібна допомога для боротьби з раком

61-річному черкащанину Володимиру Следю потрібна допомога для боротьби з раком Справжня жага до життя та постійна підтримка рідних – це ті речі, які дають сили черкащанину Володимиру Следю боротися з раком. Страшну недугу (рак нирок) у 61-річного чоловіка виявили минулоріч восени. З того часу він пройшов вже сім курсів таргетної терапії, а небайдужі черкащани вже підсобляли коштами на лікування Володимира, бо ж його сім’я вже витратила всі заощадження.

- Лікування потрібно продовжувати, лікарі дають хороші шанси на одужання батька. Але для цього потрібно чимало коштів, яких у нас уже нема. З лютого, за порадою лікарів, лікування продовжуємо препаратом «Сутент». Це дороговартісні ліки, на які кожні чотири тижні необхідно майже 40 тисяч гривень. Для нашої родини це захмарна сума, - розповідає донька Володимира, Тетяна Козиряй.

Родина вже зверталась по допомогу до небайдужих черкащан. І знаходились ті, хто відгукувався та перераховував кошти на лікування Володимира. Така і фінансова, і моральна підтримка додавала чоловікові сили і він не здавався!

Цього разу йому знову вкрай необхідна допомога. Аби продовжити черговий курс лікування родині потрібно щонайменше 40 тисяч гривень.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4391 0628 4502 (Козиряй Тетяна Володимирівна, донька )

Тел. (093) 786-22-75 (Тетяна Козиряй)
20.03.2019 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter