На Уманщині розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини

За інформацією відділу взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації, цього року на території Уманського району планують побудувати чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Зокрема в населених пунктах: Бабанка, Дмитрушки, Ладижинка та Кочержинці.

Нещодавно будівництво однієї з таких амбулаторій розпочали в селищі Бабанка, яка, окрім цього населеного пункту, обслуговуватиме також села Оксанина, Аполянка, Гродзево, Свинарка. Хід робіт днями перевірив очільник району Євгеній Данченко. Там він зустрівся з головним інженером підрядної організації, яка виконує роботи на цьому об’єкті, Дмитром Хомою та завідувачем амбулаторії селища Бабанка Ніною Барчук. Роботи виконує київська підрядна організація ТОВ «Літос».
На Уманщині розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини

Голова РДА Євгеній Данченко відмітив, що будівництво сучасних амбулаторій дасть змогу підвищити надання медичних послуг жителям району на якісно новий рівень. Важливою перевагою є те, що нові приміщення будуть енергоефективними, також їх оснастять усім необхідним медичним обладнанням.
18.03.2019 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter