Сформовано бригаду екстреної медичної допомоги, яка представлятиме Черкаську область на "Кременецькому медичному ралі-2019"

Сформовано бригаду екстреної медичної допомоги, яка представлятиме Черкаську область на "Кременецькому медичному ралі-2019" За повідомленням Черкаської облради, 20-24 лютого 2019 року у м. Кременець Тернопільської області проводиться Міжнародний зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги «Кременецьке медичне ралі – 2019».

Його мета – удосконалення надання екстреної медичної та домедичної допомоги населенню України бригадами екстреної (швидкої) допомоги.

Для цього заплановано низку цікавих професійних майстер-класів, фахових конференцій і, звичайно, передбачено виконання конкурсних нічних та денних завдань, за результати яких буде визначено переможця та призерів медичного ралі.

Черкащину на чемпіонаті представляє бригада, сформована з працівників комунального закладу, що має відповідний досвід участі в таких змаганнях. Минулого року КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» як переможець попереднього літнього чемпіонату приймав такі змагання у м. Черкаси.
21.02.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter