Минулого тижня в Черкасах на кір захворіли 24 особи

Минулого тижня в Черкасах на кір захворіли 24 особи 24 особи захворіли на кір в Черкасах за останній тиждень. Про це інформують у міськраді Черкас.

З них – третина дітей, решта – люди молодого віку до 30 років. Примітно, що левова частина уражених на кір – особи, які не були щеплені відповідними вакцинами. А отже – стали потенційними «жертвами» цієї хвороби, зазначає заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Надія Гетьман. Тоді як саме щеплення є головним «запобіжником» від ураження вказаного вірусу.

За її словами, важливо пам’ятати, що ключовою небезпекою кору є незворотні наслідки для здоров’я, які можуть виникнути, якщо вчасно не відрегувати. Це, зокрема, запалення та ураження ділянок мозку, легень та інших внутрішніх органів.

За інформацією директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергія Воронова, озвученою сьогодні на оперативній нараді, нині дитсадки міста відвідує 271 нещеплена від кору дитина. Тоді як у школах навчається 649 таких учнів.

Хоча, зважаючи на суспільний резонанс у зв’язку поширенням цієї хвороби, за останній час суттєво зросла кількість дітей та дорослих, які отримали щеплення від кору.

Приміром, Надія Гетьман повідомила, що за останній тиждень у Черкасах таким профілактичним заходом було охоплено 724 дитини.

Водночас додала, що нині в місті є достатня кількість якісних вакцин від кору американського та бельгійського виробництва. З початку року до Черкас від Міністерства охорони здоров’я України надійшло 7 тисяч 58 доз таких вакцин.
18.02.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter