З початку 2019 року на Черкащині виявлено 213 хворих на кір

З початку 2019 року на Черкащині виявлено 213 хворих на кірЗа словами заступника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариси Кошової, на Черкащині з початку цього року виявлено 213 хворих на кір, з яких 115 дітей. Госпіталізували загалом 165 людей.

Водночас вона зазначила, що днями спільно з профільними службами й організаціями проведено засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення кору. Під час нього визначили першочергові заходи щодо визначення епідситуації та попередження захворюваності населення на цю хворобу.

– Згідно з Календарем профілактичних щеплень в Україні вакцинація проти кору є обов’язковою, – зазначає Лариса Миколаївна. – Її проводять у 12 місяців і 6 років. У районах з високим ризиком захворювання, рекомендований вік введення першої дози вакцини може бути перенесений на 9 місяців. Тобто календар передбачає проведення імунізації в певні вікові періоди. Завдяки цьому формується колективний імунітет, а відтак блокується циркуляція і життєдіяльність небезпечного збудника.
05.02.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter