На Черкащині гіпертонікам частково відшкодують вартість ліків за рецептом

На Черкащині гіпертонікам частково відшкодують вартість ліків за рецептомЯк повідомляють в Головному управлінні охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, з листопада 2012 року жителі області, які страждають на гіпертонічну хворобу, сплачують лише часткову вартість лікарських засобів, що включені до пілотного проекту із запровадження державного регулювання цін на ці засоби для лікування осіб із гіпертонічною хворобою.

За словами начальника Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимира Брожика, отримати рецепт, в якому буде зазначена міжнародна непатентована назва препарату, можна у сімейного лікаря, кардіолога, терапевта. В аптечному закладі фармацевт пропонуватиме хворому увесь перелік аналогів вітчизняного та зарубіжного виробництва, і пацієнт самостійно визначатиме, скільки готовий доплатити за своє лікування. Таким чином, вартість препарату може бути здешевлена від 10 до 80% залежно від вибору пацієнта.

У Черкаській області таких аптечних закладів близько 160, які знаходяться в селах, селищах та містах. Детальний перелік циз закладів можна переглянути за цим посиланням.

За інформацією генерального директора ЧОКП «Фармація» Олега Борисенка, наразі всі аптеки проводять щоденний моніторинг для визначення потреби в лікарських засобах на наступний рік.
20.11.2012 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter