У селі на Уманщині відкрився оновлений ФАП

За інформацією Уманської райдержадміністрації, у селі Краснопілка, що на Уманщині, сталася важлива подія – відкрито відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт. Це стало можливим завдяки плідній співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування і представників бізнесу.
У селі на Уманщині відкрився оновлений ФАП

Привітати жителів села з оновленим лікувальним центром прийшли керівництво району та села, головний лікар, медичні працівники первинної ланки та представники бізнесу.

Як зазначив сільський голова Петро Семенюк, ремонт фельдшерсько-акушерського пункту та упорядкування прилеглої території здійснено за рахунок субвенції сільської ради в сумі 250 тис. грн та за спонсорської підтримки керівника підприємства ТОВ «Аграрій СВПП» Петра Карачуна.

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко привітав жителів села Краснопілка з оновленням медичного закладу, висловив вдячність сільському голові, депутатам, керівнику місцевого підприємства та усім, хто долучився до проведення ремонтних робіт.

«Мені дуже приємно, що населений пункт так ефективно розвивається: ремонтуються дороги, будується водогін, а сьогодні ми мали можливість відкрити відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт. І це є прикладом для інших населених пунктів району. Здоров’я населення – основа добробуту держави, тому медичному обслуговуванню має приділятися першочергова увага», – зазначив очільник району.

Усі присутні мали змогу оглянути відремонтовані приміщення ФАПу та на власні очі переконатися, що він відповідає всім сучасним вимогам Національної служби здоров’я України. Це дасть можливість значно покращити як надання медичної допомоги, так і проведення профілактичних заходів.
17.10.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter