У черкаській 5-й поліклініці відкрили відділення лазерної та естетичної медицини

У черкаській 5-й поліклініці відкрили відділення лазерної та естетичної медициниШвидке та безболісне лікування варикозного розширення вен, різноманітних проблем шкіри, лор-захворювань, гінекологічних та проктологічних недуг – відтепер можна здійснити за допомогою лазеру в П’ятій міській поліклініці Черкас. До свого 20-річчя медичний заклад відкрив відділення лазерної та естетичної медицини, повідомили у Черкаській міській раді.
За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, наша поліклініка чи не єдина в області, яка володіє таким передовим обладнанням. Крім того, мер відмітив, що це сучасне відділення надаватиме послуги як жителям Черкас, так і інших населених пунктів.
У відділенні обладнали маніпуляційні кімнати, операційну та післяопераційні палати. До речі, усе обладнання надала черкаська фірма «Фотоніка Плюс» на засадах Приватно-суспільного партнерства – тобто безоплатно. Медичні апарати коштують від чотирьох до дванадцяти тисяч євро.
За словами завідувача відділення Сергія Горошка, хірургічні та терапевтичні лазери дозволяють легко проводити лікування хворих із судинною, ортопедичною, протоктологічною, гінекологічною, дерматологічною та багатьма іншими захворюваннями.
– Наші пацієнти вже через декілька годин після операції почувають себе добре і можуть йти додому, – говорить лікар-хірург Сергій Горошко. – Майже не залишається додаткових рубців і не потрібно довготривалої реабілітації. Операція зазвичай триває від 20 до 40 хвилин. За день ми можемо прийняти 30 осіб.
Відкриття цього відділення дозволить значно знизити вартість процедур зі збереженням косметологічних та естетичних принципів лікування.
Нагадаємо, П’ята міська поліклініка – наймолодший поліклінічний заклад міста. Загалом за рік вона приймає близько 250 тисяч відвідувачів. Має денний стаціонар, новітні рентгенологічне та фізіотерапевтичне відділення, сучасний мамограф. І цього року розпочалось будівництво басейну.
09.11.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter